Lazer epilasyon hakkında daha geniş bilgi için iletişim formunu doldurunuz. Ekibimiz size daha fazla yardımcı olmak için sizi profesyonel merkezlere yönlendirecektir.

 
  • check iconBağdat Caddesi Lazer Merkezi
  • check iconÖnediğimiz Merkezi Hemen Arayın
  • check iconTel: (0216) 570 44 44
  • check iconHastane ve tıp merkezlerinde
  • check iconDoktor değerlendirmesi
  • check iconÜcretsiz Test seansı
  • check iconTüm cilt ve kıl tipine uygun lazerlerle
  • check iconProfesyonel hizmet
  • check iconÇağrı Merk. 7/24 Tel 444 55 44
İLETİŞİME GEÇ

Daha detaylı bilgi ve profesyonel yardım için formu doldurarak "İletişime Geç"e tıklayın.

ÜCRETSİZ TEST SEANSI için iletişime geçin

Yukarıda belirttiğim bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçmenize izin veriyorum.

*Gönderdiğiniz bilgiler sadece sizinle iletişim için kullanılacak, üçüncü şahıslar ile kesinlikle paylaşılmayacaktır.

Bağdat Caddesi Lazer Epilasyon - Fraksiyonel Lazer - Cilt Bakımı

Bu Uygulamalar İçin Önerdiğimiz Merkezler Aşağıdadır

Uygulamalar İçin Önerilen merkezler;

Acıbadem Bağdat Caddesi Tıp Merkezi 

Bağdat Caddesi Lazer Epilasyon Merkezi Bekleme odası Acıbadem lazer bağdat caddesi şubesi acıbadem bağdat caddesi

Adres: Caddebostan, No:, Bağdat Cd. No:263, 34728 Kadıköy / İstanbul
Telefon: (0216) 570 44 44

Bağdat Caddesi Lazer Epilasyon: Bağdat Caddesi lazer epilasyon merkezi Bağdat Caddesi üzerinde bulunmaktadır. Toplu taşıma ya da özel aracınızla kolayca ulaşabilirsiniz. Merkez Bağdat Caddesi üzerinde Caddebostan mevkiinde bulunmaktadır.

Merkezde ücretsiz vale hizmeti de bulunmaktadır. Özel aracınızla geldiğinizde park yeri endişeniz olmayacak. Danışmaya gidip kozmetik lazer uygulamaları birimini sorun. İkinci kattaki bu merkeze doğrudan ulaşabilirsiniz asansör mevcuttur.

Lazer epilasyon genetik kökenli istenmeyen tüylerden kurtulmak için en çok yapılan epilasyon uygulamasıdır. Lazer epilasyon hormonlara bağlı oluşan kıllanmanın tedavisinde de kullanılmaktadır. Yüz bölgesi, boyun gibi hormonsal tüylenmelerde oldukça etkilidir. Lazer istenilen bölgeye hızla uygulanabilir. Lazer kısa sürede uygulanması ve tatmin edici sonuçları nedeniyle tüm dünyada en çok uygulanan yöntemlerden biri haline gelmiştir.

Genellikle 1-2 ay arayla uygulanan 6 seans tatmin edici sonuçlar için yeterlidir. Kıl ve cilt rengi lazerin etkinliğini etkileyen önemli parametrelerdendir. Profesyonel merkezlerde bu yöntemin uygulanması en doğru olanıdır.

Bağdat caddesindeki bu merkezde hem diode hem de alexandrite lazerler ile epilasyon yapılmaktadır. Lazer epilasyon sadece tıbbi kuruluşlarda uygulanabilmektedir. Bağdat Caddesi lazer epilasyon uygulamaları, fiyatları ve önerilerimiz hakkında daha fazla bilgi için sağ üstteki formu doldurunuz. Hastane ve tıp merkezlerinin estetik ve güzellik üniteleri hakkında size detaylı bilgi verilecektir.

Bağdat caddesindeki bu merkezde aynı zamanda başka cilt lazerleri de bulunmaktadır. Cilt gençleştirme ve iz tedavilerinde kullanılan karbondioksit fraksiyonel lazer de bu merkezin uyguladığı bir başka lazer tipidir. Akne yani sivilce izlerinde son derece etkili bir yöntemdir. Çatlak tedavisi bu lazerin çok etkili olduğu başka bir alandır.

Yine bu merkezde dermalinfüzyon yöntemi ile cilt bakımı ve cilt gençleştirme yapılmaktadır. Özel bir cihaz yardımıyla cilt bir taraftan soyulurken bir taraftan özel serumlar cilde emdirilir. Cilt din üst katlarından inemeyen maddelerin daha derin katlara inmesi ve komple bir cilt bakımı sağlanır.

Bu solüsyonlar kullanılarak yapılan bir yöntem olup solüsyonlarda hyalironik asit, Vitamin C, Askorbik asit gibi ihtiyaca göre çeşitli maddeler bulunmaktadır. Cildin gereksinimleri dikkate alınarak serum uygulanır. Ciddi ve tedavisi zor lekelerde kullanılan özel serumlar mevcuttur.

Ayrıca akne tedavisinde kullanılan serumda bu yöntemle uygulanmaktadır. İşlem ağrısızdır ve yarım saatte biter. Bir cilt bakımı süresi düşünülürse yarıdan daha az bir sürede daha derin ve standart bir cilt bakımı sağlanır. İstenirse her ay tekrar edilebilir. Aylık farklı serumlarla cildiniz desteklenir. Bu yöntemi merak ediyorsanız bize hemen ulaşın.

Bağdat Caddesi Lazer epilasyon uygulamaları İçin Önerilen Fiyatlar Aşağıdadır

Bağdat Caddesi Lazer Epilasyon Fiyatları

Kadın: Bölge Seans Fiyatı
Koltukaltı 73 TL
Genital 183  TL
Yarım Alt Bacaklar 395  TL
Yüz 202 TL
Çene 64 TL
Bıyık 64 TL
Bacaklar Tüm 745  TL

Bağdat Caddesi Lazer Epilasyon Kampanya Fiyatları

Kadın: Bölge 6 Seans Paket Fiyatı - Kampanya
Koltukaltı 220 TL
Genital 575 TL
Yarım Alt Bacaklar 1325 TL
Koltukaltı+Genital Bölge+Yarım Alt Bacak 2120 TL
Bacaklar Tüm 2210 TL
Tüm Yüz 909 TL
Çene 294 TL
Bıyık 294 TL

 


Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?
Detaylı bilgi ve ön görüşme için Randevu Alın
İLETİŞİME GEÇ
Lazer Epilasyon