Lazer Epilasyon Fiyatları

Lazer Epilasyon Fiyatları

Lazer Epilasyon fiyatları ve fiyat listesini aşağıdaki gibidir.

Lazer Epilasyon Fiyatları

Kadın

Lazer Epilasyon Fiyatları

Seans Fiyatı

Koltukaltı 73 TL
Genital 183  TL
Yarım Alt Bacaklar 395  TL
Yüz 202 TL
Çene 64 TL
Bıyık 64 TL
Bacaklar Tüm 745  TL

Lazer Epilasyon Paket Fiyatları

Lazer Epilasyon Fiyatları

Kadın

Lazer Epilasyon Fiyatları

6 Seans Paket Fiyatı – Kampanya

Koltukaltı 220 TL
Genital 575 TL
Yarım Alt Bacaklar 1325 TL
Koltukaltı+Genital Bölge+Yarım Alt Bacak 2120 TL
Bacaklar Tüm 2210 TL
Tüm Yüz 909 TL
Çene 294 TL
Bıyık 294 TL
koltukaltı Lazer Epilasyon Fiyatları
koltukaltı Lazer Epilasyon Fiyatları

Lazer Epilasyon

Lazer Epilasyon: Lazer epilasyon lazer enerjisi kullanılarak kıl köklerinin etkilenmesi işlemidir. Lazer epilasyon tıraş, ağda, iple alma, iğneli epilasyon gibi yöntemlerin yerini almış modern bir epilasyon yöntemidir. Kalıcı epilasyon sağladığında zaman ve para tasarrufu sağlar.

Lazer Epilasyon Tam Olarak Nedir?

Lazer cihazları arasında teknik bir takım faklar olsa da hepsi lazer olarak adlandırılır. İlk başlarda IPL cihazları kullanılmış olsa bile günümüzde yerini lazerler almıştır.

Diode, alexandrite lazerler farklı markalar ve farklı tiplerde birçok merkez tarafından kullanılmaktadır. Vücudun farklı bölgeleri ve farklı cilt tiplerinde bunlardan biri tercih edilmektedir. Bizim önerdiğimiz merkezlerde bu iki lazer tipi de bulunmaktadır.

 

Epilasyon Lazerleri Nasıl Etki Eder?

Lazer atış yapılan bölgelerdeki kıl köklerinde bulunan siyah madde melanine tutunur. Lazer enerjisi melanin maddesi tarafından kıl kökünde emilir. Bu reaksiyon kıl kökünde ani ısı artışına neden olur. Saniyenin neredeyse dörtte biri zaman diliminde oluşan bu ısı kıl köklerinde hasar oluşturur. Kıl üreten hücrelerde oluşan bu olay kıl üretme kabiliyetlerinin yitimi ile sonuçlanır.

 

Lazer Epilasyon Hangi Bölgelere Yapılır?

Aşağıdaki bölgelerin tümüne lazer epilasyon uygulanabilir.

 • Koltuk altı
 • Genital
 • Bikini
 • Bacak
 • Sırt
 • Göğüs
 • Yüz
 • Omuz
 • Boyun
 • Sakal Üstü

Ne Tür Bir Sonuç Beklemelisiniz?

İkinci ve üçüncü seanslardan sonra bölgedeki değişimi açıkça görebilirsiniz. Her gün aynı bölgeye baktığınızdan sonuçları fark edemeyebilirsiniz. Yani göz aşinalığı oluşabilir. En doğrusu lazere başlamadan bölgenin fotoğrafını çekip ilk fotoğrafa göre kıyaslamaktır. O zaman büyük değişimi daha kolay görebilirsiniz.

İnsan vücudu kendini mükemmel tamir yeteneğine sahip bir mekanizmaya sahiptir. Bu nedenle tüylerin %100 yok edilmesi çok zordur. Fakat birçok kadında %90 üzerinde sonuç alınır. Yaş, cinsiyet, cilt rengi, kıl kalınlığı, kıl rengi, hormon seviyeleri göz önünde tutulursa %80 iyi bir beklenti olacaktır.

Kaç Seans Gerekir?

Ortalama 6 uygulama çok iyi sonuç almak için çoğunlukla yeterlidir. Bu nedenle bizim önerimiz indirimli 6 seans paket uygulamaları satın almanızın en doğru olacağı şeklindedir.

Kimler Uygundur?

Siyah kıl rengi lazer epilasyona en uygun renk iken kırmızı ve gri renklerde etki çok zayıftır. Beyaz kıllara etki etmez. Kalın kıllar ince kıllara göre daha fazla etkilenir.

Cilt renginin açık olması istenilen dozların rahatça uygulanmasına olanak sağlar. Koyu cilt renklerinde diode lazer tercih edilmelidir. Kullanılan bazı ilaçlar ışık hassasiyeti yaratabilir. Bu nedenle görüşme seansında mutlaka kullandığınız ilaçları söylemelisiniz. Ayrıca bronz iseniz seans yapılması riskli olur.

Uygulama Ağrılı mı?

Ağrı durumu kişiye ve uygulama yapılan bölgeye göre değişir. Çoğu insan hiç ağrı duyulmazken bazıları ısı hissi, çamaşır lastiği çarpması veya iğne batması gibi bir his tanımlayabilmektedir. Kıllar yoğun, koyu ve kalın ise daha fazla ağrı hissine neden olurlar. Bu bölgede oluşan kızarıklık beklenen bir durumdur.

Sonrası Yapılması Gerekenler

Bölgeye göre değişmekle beraber işlem süresi çok kısadır. İki koltukaltının lazerle taranması 1-2 dakika sürer. Lazer epilasyondan sonra kıllar 15-20 gün içinde kendiliğinden dökülür. Lazer epilasyon sonrası bölgeyi nemlendiren kremler kullanmak yeterlidir. Bir hafta sonra nemlendirmeye bile gerek kalmaz. Yüz bölgesi gibi güneşe maruz kalan bölgelere güneş koruyucu kullanılabilir. Lazer epilasyon ortalama 6 seans uygulanması gereken bir işlemdir.

Büyüme evresindeki kıllar lazerden etkilendiğinden tekrarlayan seanslarla geri kalan kılların etkilenmesi sağlanır. Yüz için seans aralığı 4 hafta iken diğer vücut bölgelerinde 8 haftadır. Altı seans sonunda bölgedeki kıllar büyük oranda yok olur. Lazer epilasyon cihazlarından en bilinenleri diode ve alexandrite lazerlerdir. Lazer epilasyon işlemleri yasa gereği sadece hastane ve tıp merkezlerinde yapılabilmektedir.

Lazer epilasyon sonrası özel bir bakım gerekmez. Bölgeyi nemlendirmek ve güneşten korumak yeterlidir.

Lazer epilasyon sonrası kıl köklerinde hafif bir şişlik ve kızarıklık olabilir. Bu kıl köklerinin etkilendiğini gösterir ve normaldir. Lazer kıl köklerine etki ettiğinden etkilenmiş tüyler bir daha çıkmaz. Yani lazerle yapılan epilasyon kalıcıdır. Lazer epilasyondan sonra kıllar iki hafta içinde yavaş yavaş dökülür. Acele etmeyin ve kılları yolmayın. Kendiliğinden dökülmesine izin verin.

Öncesi sonrası fotoğrafları maalesef yasak olduğundan paylaşamıyoruz fakat videomuzu izlemenizi öneririz.

Daphne Lazer Fiyatları

Lazer Epilasyon Fiyatları&rdquo hakkında 20 yorum

 1. merhaba size bulgaristandan yaziyorum butun yuzumde sivilcelerden dolayi cukurlar var bunlarin tedavisi mumkunmu ve ortalama kac seans gerekir ve seans basina ucreti nedir

  1. Merhaba, lazer epilasyonun böyle bir yan etkisi yoktur. Fakat yanık gibi sorunlar olursa cilt renginde sadece atış yapılan yerlerde geçici bu şekilde sorunlar oluşabilir.

 2. merhaba catlak tedavisi hakkinda bilgi ve ucret almak istiyorum numaranizi bulamiyorum mumkunse bana ulasin 05495600962

 3. bacaklarımda ve genital bölgemde yoğun batıklar var doktor lazer epilasyon önerdi.Lazer batıklar üzerinde yoğun acı hissi oluşturur mu?

  1. Merhaba batıkları kalıcı olarak yok etmenin tek yolu lazer epilasyondur. Sitedeki formu doldurun size ulaşalım

 4. merhabalar yaklaşık 6 yıl ömce rahatsızlanmam sonucu hormonal değişikliklerim oldu. göğüs sarkma çatlak sıkı bir vücudum varken şimdi epeyce yaşlı bir görüntü olan vücudum oldu. hastalığımın adı miyastenia grawis hastalığa bağlı olarak geçirdiğim sendrom cushing sendromu. bu sendromdan dolayı oluştu. 24 yaşındayım vücudum 40 yaşında sizinle görüşmek istiyorum iletişime geçtim beni arayın lütfen. ankaradan yazıyorum

  1. Ankara 0533 083 96 03
   Atakent 0533 380 33 57
   Ataşehir 0533 380 33 02
   Bağdat caddesi 0533 380 33 12
   Bakırköy 0533 380 42 43
   Beylikdüzü 0533 380 33 19
   Etiler 0533 380 42 56
   Fulya 0533 380 33 79
   Kadıköy 0533 380 33 72
   Kocaeli 0533 083 96 28
   Üsküp +389 2 309 9500
   Sofya +359 2 403 4000

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir